Zaloguj

Franczyza
Witamy na stronie Ogólnopolskiej Sieci Pizzerii Gruby Benek
 
             Istniejemy od 1997 roku a od roku 2005 rozwijamy ogólnopolską sieć pizzerii na zasadach franchisingu. Obecnie liczba pizzerii sieci Gruby Benek szybko rośnie. Jesteśmy już obecnie w ponad 40 miastach na terenie całej Polski . Dobry rozwój zawdzięczamy uznaniu wśród konsumentów oraz bardzo dobrej opinii na rynku. Nasza strategia polegająca m.in. na ciągłym kontrolowaniu jakości produktu oraz doskonalenia naszych umiejętności odnosi skutek.

            Sukces naszej firmy oparty jest na stałym dążeniu do doskonalenia naszych umiejętności, wieloletnim doświadczeniu. Możliwe jest to dzięki centralnej produkcji ciast według oryginalnej receptury dla wszystkich pizzerii naszej sieci. Składniki, których używamy w czasie produkcji i wypieku pochodzą od znanych i cenionych polskich producentów.Dzięki czemu są one zawsze świeże i najwyższej jakości. Wszystkie te czynniki pozwalają nam na zachowanie niepowtarzalnego smaku naszej pizzy.
Kolejnym elementem wyróżniającym nas wśród konkurencji jest fakt, iż klient sam komponuje pizze decydując o jej składzie oraz cenie. Nasze hasło przewodnie to:
Ty decydujesz co zamawiasz i ile zapłacisz
 
W ofercie pizzerii sieci Gruby Benek można znaleźć opcję niespotykaną u konkurencji, czyli MEGA WYPAS. Oznacza to podwójną ilość każdego składnika.
Jakość naszego produktu została zauważona i doceniona przez konsumentów. Wzrost popularności pizzerii sieci Gruby Benek przyniósł firmie, w prestiżowych programach Laur Konsumenta tytuł Odkrycie Roku 2009 oraz Jakość Roku 2013.
Oprócz jakości i smaku staramy sie również ułatwić naszym klientom dostęp do naszego wyrobu. W większości naszych lokali system sprzedaży prowadzimy do późnych godzin nocnych. Kiedy już trudno o gorący posiłek, my jesteśmy w stanie dowieźć ją do Państwa pachnącą i gorącą.
Obecnie posiadamy bardzo atrakcyjną ofertą dla naszych potencjalnych franczyzobiorców związaną z dotacją na sprzęt i wyposażenie nowo otwieranych lokali.
 

Szczegóły pod nr tel 509 000 056
Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzania naszych lokali
Ekipa Grubego Benka
 

Logowanie

Rejestracja