Biuro Prasowe

W Grubym Benku szybko i bezprzewodowo naładujesz telefon. To nowość na polskim rynku

Pierwsza polska sieć restauracji wprowadza system szybkiego bezprzewodowego ładowania smartfonów we wszystkich swoich lokalach. Konsumenci, którzy co raz częściej borykają się z problemem krótko działających baterii w smatrfonach, smartwatchach czy tabletach będą mogli naładować je w lokalach Grubego Benka.
Czytaj więcej...

"Dążymy do automatyzacji procesów i redukcji pracowników” – wywiad z Mateuszem Szewczykiem, Prezesem Firmy Gruby Benek

Marka Gruby Benek od przeszło 20 lat funkcjonuje z powodzeniem na krajowym rynku gastronomicznym. O tym, w jakim kierunku zamierza rozwijać się popularna sieć restauracji oraz na czym polegają jej przewagi konkurencyjne porozmawialiśmy podczas branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting z prezesem firmy, Mateuszem Szewczykiem.
Czytaj więcej...

Światowe marki u Grubego Benka

Red Bull - światowy lider napojów energetycznych - podpisał umowę z Ogólnopolską Siecią Restauracji Gruby Benek.
Czytaj więcej...

Gruby Benek: klienci stają się coraz bardziej wymagający, chcą nowoczesnego Wi-Fi

Sieć pizzerii Gruby Benek podsumowała pierwsze tygodnie po wprowadzeniu nowoczesnej technologii Wi-Fi, która sama rozpoznaje abonenta i łączy się z nim automatycznie. - Klienci restauracji oczekują już nie tylko darmowego dostępu do internetu, ale także maksymalnych ułatwień w korzystaniu z niego - mówi Mateusz Szewczyk, prezes zarządu sieci Gruby Benek.
Czytaj więcej...


Hasło do sukcesu – Gruby Benek rozdaje nagrody

Technologia dotąd stosowana tylko przez największych światowych graczy, wkracza do rodzimej sieci restauracji. 
Czytaj więcej...

Polska sieć restauracji wprowadza wspólne hasło wi-fi

Zastosowanie specjalistycznych routerów oraz systemów informatycznych powoduje, że klienci przemieszczający się pomiędzy lokalami nie będą musieli za każdym razem wpisywać hasła, 
bo wszędzie będzie ono takie samo.


Gruby Benek partnerem głośnej produkcji kinowej

W dniu 22 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera filmu „Podatek od Miłości”. Jest to kolejny tytuł kinowy, którego partnerem był Gruby Benek.

Gruby Benek podsumowuje rok pod kątem marketingowym

W dniu 16 grudnia w lokalu sieci Gruby Benek w Bartoszycach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu oraz oficjalne przekazanie nagrody, konsoli XBOX One X. Konkurs miał zasięg ogólnopolski, a udział w nim mógł wziąć każdy klient, który dokonał zakupu za minimum 50zł i zarejestrował paragon na specjalnej stronie.
Czytaj więcej...