Biuro Prasowe

Światowe marki u Grubego Benka

Red Bull - światowy lider napojów energetycznych - podpisał umowę z Ogólnopolską Siecią Restauracji Gruby Benek.
Czytaj więcej...

Gruby Benek: klienci stają się coraz bardziej wymagający, chcą nowoczesnego Wi-Fi

Sieć pizzerii Gruby Benek podsumowała pierwsze tygodnie po wprowadzeniu nowoczesnej technologii Wi-Fi, która sama rozpoznaje abonenta i łączy się z nim automatycznie. - Klienci restauracji oczekują już nie tylko darmowego dostępu do internetu, ale także maksymalnych ułatwień w korzystaniu z niego - mówi Mateusz Szewczyk, prezes zarządu sieci Gruby Benek.
Czytaj więcej...


Hasło do sukcesu – Gruby Benek rozdaje nagrody

Technologia dotąd stosowana tylko przez największych światowych graczy, wkracza do rodzimej sieci restauracji. 
Czytaj więcej...

Polska sieć restauracji wprowadza wspólne hasło wi-fi

Zastosowanie specjalistycznych routerów oraz systemów informatycznych powoduje, że klienci przemieszczający się pomiędzy lokalami nie będą musieli za każdym razem wpisywać hasła, 
bo wszędzie będzie ono takie samo.


Gruby Benek partnerem głośnej produkcji kinowej

W dniu 22 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera filmu „Podatek od Miłości”. Jest to kolejny tytuł kinowy, którego partnerem był Gruby Benek.

Gruby Benek podsumowuje rok pod kątem marketingowym

W dniu 16 grudnia w lokalu sieci Gruby Benek w Bartoszycach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu oraz oficjalne przekazanie nagrody, konsoli XBOX One X. Konkurs miał zasięg ogólnopolski, a udział w nim mógł wziąć każdy klient, który dokonał zakupu za minimum 50zł i zarejestrował paragon na specjalnej stronie.
Czytaj więcej...