Wydarzenia

29.11.2018

Konkurs FORZA Horizon 4 - koniec I etapu!

Pierwszy z trzech Xboxów został już odebrany przez szczęśliwą zwyciężczynię - Justynę z Suwałk. Gratulujemy!


🎮
Były szerokie uśmiechy, gratulacje i uściski dłoni. Okazało się, że Justynie szczęście przyniosła pizza zamówiona do domu na urodziny męża. Morał z tego taki: świętowanie z pizzą od GRUBEGO BENKA, to zawsze świetny pomysł :)
Pamiętajcie, że nasza akcja trwa do końca grudnia a do wygrania wciąż pozostają 2 konsole XBOX One S i 20 gier Forza Horizon 4.
Więcej szczegółów o akcji znajdziecie na http://forza.grubybenek.pl/

20.11.2018

Gruby Benek na czerwonym dywanie!

Premiera filmu "Miłość jest wszystkim" mająca miejsce w Złotych Tarasach w Warszawie, to odpowiednie miejsce na ciepłą, pyszną i pachnącą pizzę. Zgodnie z naszymi zapowiedziami premiera kolejnej, głośnej produkcji filmowej odbyła się z udziałem Grubego Benka. Mamy duże doświadczenie w obsłudze takich imprez, co pozwoliło nam kolejny raz dostarczyć najwyższej jakości produkt setkom głodnych widzów. Za każdym razem cieszy tak pozytywny odbiór naszej pizzy. Utwierdza nas to w przekonaniu, że pizza i kino, no naprawdę zgrany duet! Zapraszamy do kin i naszych lokali :)


13.10.2018

Nowe otwarcie - Gruby Benek zaprasza w Płońsku!

13 października otworzyliśmy dla Was nowy lokal w Płońsku przy ulicy Młodzieżowej 13. Pogoda w weekend sugerowała bardziej powrót lata niż jesień, więc liczne spacery często kończyły się rodzinnym obiadem u Grubego Benka - i słusznie! :)Odwiedziliście nas bardzo licznie, za co serdecznie dziękujemy! 
W dniu otwarcia największym zainteresowaniem cieszyły się nasze Pizze Tradycyjne oraz Włoskie. Kto jeszcze nie próbował, musi szybko nadrobić zaległości - właściciel lokalu wraz z zespołem zapraszają i polecają również Waszej uwadze słynne chrupiące kurczaki – BenKury oraz soczyste BenBurgery. 
W przestronnym, jasnym wnętrzu, które dzięki ogromnym witrynom okiennym jest świetnie doświetlone dziennym światłem, znajdziecie nowoczesne prezentery LED i ładowarki indukcyjne, zjecie przy muzyce, która pozytywnie wpłynie na Wasz nastrój, a nowoczesny system wentylacji sprawi, że będziemy gościć Was w komfortowych warunkach... i bez śladu zapachów pizzy na odzieży;)
Na fanpage’u restauracji pojawiły się pierwsze pozytywne recenzje, a do tej pory udało się zebrać ponad 500 fanów!
Serdecznie zapraszamy!


6.10.2018

Rewolucje u Grubego Benka!

Gruby Benek w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 5 przeszedł prawdziwą rewolucję. Po remoncie oraz wymianie wyposażenia na bardziej nowoczesne, nowy właściciel z zespołem zaprasza na słynną benkową pizzę, benburgery, benkury i wiele innych.Zmiany, które zaszły w lokalu to nie tylko remont, odświeżony wygląd, benkowe innowacje - WiFi z grubym internetem i stoły z ładowarkami indukcyjnymi, które już na stałe wpisały się w wyposażenie nowych lokali Gruby Benek. To również zupełnie nowy standard obsługi i jakości produktu. 
Lokalizacja w sercu miasta, po sąsiedzku ze słynną ulicą Piotrkowską, w tym samym obiekcie co Multikino, sprawia, że wyjście na spacer czy film można świetnie połączyć z pysznym posiłkiem w gronie rodziny czy przyjaciół. Zamówienia z dowozem dostarczane są m.in. skuterem, dzięki czemu pomimo korków, nawet w godzinach szczytu, Klienci mogą liczyć na szybką dostawę. 
Zapraszamy - uśmiechnięta obsługa czeka!

Ponowne otwarcie lokalu w centrum Łodzi zbiegło się z rozpoczęciem ogólnopolskiego konkursu dla Klientów lokali Gruby Benek, zorganizowanego w porozumieniu z firmą Microsoft, a w którym do wygrania będą 3 Konsole XBOX One S oraz 30 gier Forza Horizon 4.  To pierwsza tego typu akcja w Europie, w której nośnikiem reklamowym będzie specjalnie przygotowany karton do pizzy - iście odjazdowy;) Więcej na http://www.forza.grubybenek.pl/

11.08.2018

Gruby Benek wita w Ząbkach!

11 sierpnia listę lokali Grubego Benka wzbogaciła restauracja w Ząbkach, przy ul. Powstańców 39/81. Pomimo niesprzyjającej pogody, otwarcie lokalu okazało się oczekiwanym wydarzeniem – klienci odwiedzili nas bardzo licznie, za co serdecznie dziękujemy! Pierwszych 20 gości obsługa powitała darmową pizzą.W dniu otwarcia oprócz pizzy bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się Benburgery, a doskonała jakość produktów od pierwszych godzin działalności lokalu przyczyniła się do tego, że na fanpage’u restauracji pojawiły się pierwsze pozytywne recenzje, a dalej - w bardzo krótkim czasie udało się zebrać blisko 400 fanów! Powtarzalna i bardzo dobra jakość produktu to zasługa m.in. nowoczesnego przelotowego pieca. Gruby Benek lubi podążać za nowymi rozwiązaniami technologicznymi, dlatego konsekwentnie wprowadzamy je do nowych lokali – w Ząbkach również znajdziecie prezentery LED, stół z ładowaniem indukcyjnym i ogólnodostępne WiFi. Przypominamy, że oferta Grubego Benka, to nie tylko wspomniana pizza i burgery, ale i Benkura, czyli chrupiący kurczak, sałatki, tortille i quesadille. A wszystko to w jasnym, przyjemnym i przestronnym lokalu Gruby Benek w Ząbkach – zapraszamy!09.08.2018

Gruby Benek partnerem filmu "303. Bitwa o Anglię"

Gruby Benek kolejny raz napełnił brzuchy gości na premierze filmowej. Tym razem, w dniu 9 sierpnia br., mieliśmy przyjemność być współorganizatorem oficjalnej premiery filmu „303. Bitwa o Anglię”. Jest to już druga głośna kinowa produkcja w tym roku, w której Gruby Benek dostarczył najwyższej jakości produkt dla ponad 1000 gości. Cieszymy się, że odbiór naszego produktu jest tak pozytywny. Tego typu wydarzenia to doskonała okazja do promocji naszej marki i eskpozycji naszych produktów.
Obsługa takich wydarzeń może stanowić spore wyzwanie organizacyjne, ale dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystywaniu nowoczesnej technologii produkcji samej pizzy możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi tego typu eventów, czyli najprościej ujmując: ciepły i świeży produkt przygotowany na konkretną godzinę. Pochwalimy się również, że nie jest to ostatnia premiera filmowa w tym roku, której będziemy partnerem. W listopadzie planowana jest kolejna współpraca z Kino Świat i jesteśmy przekonani, że będzie niemniej udana niż dotychczasowe. Do zobaczenia!


06.08.2018

6 mln wyświetleń przy współpracy z influencerami

Niespełna trzy miesiące współpracy ze znanym influencerami (m.in. Lordem Kruszwilem), wygenerowały zasięg blisko 6 milionów wyświetleń na materiałach video promujących sieć restauracji Gruby Benek.

Grupą docelową kampanii byli młodzi widzowie w przedziale wiekowym 13 - 25 lat. W wyniku przeprowadzenia akcji udało nam się zaktywizować liczącą ponad 40 000 użytkowników grupę o nazwie „Klub przyjaciół Benka”.
 „Cieszymy się, że dzięki zaledwie 4 materiałom video, udało nam się dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców - mówi Mariusz Krakowski specjalista ds. marketingu sieci Gruby Benek - Wsparcie promocji Grubego Benka kanałami na Youtube to m.in. wynik obserwacji naszych młodych konsumentów, którzy coraz częściej swoje decyzje zakupowe opierają o rozpoznawalne osoby. Kolejnym czynnikiem są zmiany w algorytmach Facebook’a, które przyczyniły się do spadku znaczenia fanpage’y. Tylko szybkie reagowanie na zachodzące zmiany na płaszczyźnie marketingu w gastronomii, pozwalają docierać do szerokiego grona klientów i pozostawać w ich świadomości".

Sieć planuje kolejne materiały przygotowywane we współpracy z innymi influencerami.
  "Nasza komunikacja będzie obejmowała różne grupy docelowe, zamierzamy stosować nieszablonowe formy promocji - dodaje Mateusz Szewczyk, Prezes Zarządu Gruby Benek Sp. z o.o.- Efekty tych działań będzie można oglądać we wrześniu i październiku. Jesteśmy przekonani, że będą one równie dobrze przyjęte i równie skuteczne, jak dotychczasowe współprace. Najlepszą jednak miarą skuteczności naszych akcji jest pozytywna informacja zwrotna z lokali o zwiększającej się liczbie zamówień, co cieszy nas podwójnie, bo w głównej mierze zależy nam na ich sukcesie i na tym skupiamy nasze działania”


04.08.2018

Gruby Benek otwiera nowy lokal w Łodzi

Już pierwszego dnia Grubego Benka na łódzkim Teofilowie w Parku Handlowym przy ul. Wici 32, odwiedziło kilkaset osób!

 "Do benkowej mapy Łodzi dołączył kolejny lokal - mówi Katarzyna Włodarczyk- Pięta, członek zarządu ds. rozwoju sieci Gruby Benek - Zdecydowaliśmy się na uruchomienie punktu w mini parku handlowym, który usytuowany jest w samym centrum dużego osiedla. Dzięki temu znajdujemy się blisko naszych klientów, a lokal jest otwarty przez 7 dni w tygodniu, również w niehandlowe niedziele. To bardzo ważne, ponieważ zauważamy znaczący wzrost obrotów w te dni w naszych lokalach."
Nowy lokal ma powierzchnię ok. 115 m2 i ogródek. Przestronne, jasne wnętrze z dużą ilością światła dziennego, wysokiej jakości system wentylacyjny i klimatyzacja, kącik dla dzieci i miła obsługa - wszystko to sprawia, że lokal jest komfortowy i zachęca do odwiedzin. Biorąc pod uwagę trendy rynkowe oraz rosnące potrzeby klientów, w lokalu zastosowano nowoczesne technologie, na skalę niespotykaną dotąd w innych sieciach. Należą do nich m.in. stoły z ładowarkami indukcyjnymi, które umożliwią klientom szybkie bezprzewodowe naładowanie smartfonów i tabletów oraz bezpłatną sieć WI-FI, która sama rozpoznaje użytkownika i łączy się z nim bez logowania, bez względu na to, w którym lokalu w kraju akurat się on znajduje. Wystarczy jednorazowo się do niej zalogować. Zrezygnowano również z tradycyjnych menuboardów - aktualna oferta oraz promocje wyświetlane są na monitorach LCD.
Lokal będzie obsługiwał zachodnie dzielnice Łodzi, m.in. Teofilów, oraz Aleksandrów Łódzki. Zapraszamy!


Regulamin | Polityka prywatności