Wydarzenia

4.08.2018 r. - Gruby Benek otwiera nowy lokal

Kilkaset osób wzięło udział w uroczystym otwarciu nowego lokalu Ogólnopolskiej Sieci Restauracji Gruby Benek na łódzkim Teofilowie. Punkt działa w Parku Handlowym przy ul. Wici 32 od początku sierpnia. To jedna z najwiekszych restauracji sieci w Polsce. 


Nowy lokal ma powierzchnię ok. 115 m2 i ogródek. Urządzono go tak, by dawał pełen komfort klientom- zarówno jeśli chodzi o stylistykę, czyli ciepłe i przyjazne wnętrza, jak i atmosferę, w której oni przebywają- wyposażono go w nowoczesną formę wentylacji i klimatyzacji, dzięki której w lokalu zawsze jest świeże powietrze, a ubrania nie przejmują zapachów, jak w innych pizzeriach.
Biorąc pod uwagę trendy rynkowe oraz rosnące potrzeby klientów, zdecydowano o zastosowaniu w lokalu nowoczesnych technologii, na skalę niespotykaną dotąd w innych sieciach. Należą do nich m.in. stoły z ładowarkami indukcyjnymi, które umożliwią klientom szybkie bezprzewodowe naładowanie smartfonów i tabletów oraz bezpłatną sieć WI-FI, która sama rozpoznaje użytkownika i łączy się z nim bez logowania, bez względu na to, w którym lokalu w kraju akurat się on znajduje. Wystarczy jednorazowo się do niej zalogować. Zrezygnowano z tradycyjnych menuboardów - aktualna oferta oraz promocje wyświetlane są na monitorach LCD, co jest rozwiązaniem bardziej efektywnym i pozwala na szybkie wprowadzanie zmian.
Do benkowej mapy Łodzi dołączył kolejny lokal - mówi Katarzyna Włodarczyk- Pięta, członek zarządu ds. rozwoju sieci Gruby Benek- Zdecydowaliśmy się na uruchomienie punktu w mini parku handlowym, który usytuowany jest w samym centrum dużego osiedla. Dzięki temu znajdujemy się blisko naszych klientów i jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu, również w niehandlowe niedziele. To bardzo ważne, ponieważ zauważamy znaczący wzrost obrotów w te dni w naszych lokalach.
Nowy lokal będzie obsługiwał zachodnie dzielnice Łodzi, m.in. Teofilów, oraz Aleksandrów Łódzki.